کتاب ها

کتاب روح کامیران است، ما هر آنچه بهترین ناشران کتابهای هنری در جهان به چاپ می رسانند یکجا برای شما فراهم کرده‌ایــم. تجربه بیش از دو دهه عرضه کتاب های لاتین کامیران کار را برای شما راحت کرده است.

«کتاب کامل آثار لئوناردو داوینچی» نسخه به روز شده XXL، یک بررسی بی رقیب از زندگی و کار لئوناردو است، که شامل یک کاتالوگ از همه نقاشی ها است. جزئیات خیره کننده کامل، ضربه قلم موی اندازه گیری شده را مشاهده میکنیم، که هر کدام گواهی بر توانایی استادانه لئوناردو است.
«کتاب خانه های مدرن در سراسر دنیا» یک کتاب معماری قابل اعتماد جهانی دارای استعدادهایی مانند Shigeru Ban، MVRDV، و Marcio Kogan در کنار افراد مطرحی مانند Xu Fu-Min، Vo Trong Nghia، Desai Chia و Shunri Nishizawa است. سازماندهی شده و مملو از عکس ها و نقشه های واضح است، نتیجه یک بررسی گسترده از خانه معاصر است.
«کتاب دیور: پیتر لیندبرگ» دو جلدی که جلد اول آن عکس های دیده نشده از کار های او و جلد دوم به همکاری او و برند دیور پرداخته است.
«کتاب عکاسی» مجموعه‌ای بی‌نظیر از بیش از 550 عکس فوق‌العاده است که نشان‌دهنده بهترین عکاسان جهان از اواسط قرن نوزدهم تا امروز است.
«رمان کمدی الهی» کلکسیونی با پوشش چرم و صفحات پر زرق وبرق برای هر خواننده ای میتواند جذاب باشد.