سیستم صوتی

کامیران اولین عرضه کنندۀ سیستم های صوتی و دی جی در ایران، نمایندگی انحصاری برند وید آکوستیک در ایران، عرضه و خرید بهترین برندهای سیستم صوتی، آمپلی فایر، لوازم و دستگاه های دی جی، خرید هدفون، دستگاه های گرامافون، سیستم صوتی خانگی حرفه ای، اسپیکر ،بلندگو، اکولایزر و انواع باند.

«اسپیکر ایرموشن وید» یک بلندگوی بسیار محبوب، که به دلیل طراحی غیر معمول و ساختارشکنانه مشهور است. عملکردی باوردنکردنی با استایلی نمادین دارد.
کمپانی باورز و ویلکینز که بیشتر با مخفف B&W معروف است یک کمپانی سیستم صوتی انگلیسی است که به تولید بلندگو‌های حرفه‌ای و هدفون میپردازد. بیش از ۵۰ سال است که Bowers and Wilkins جزو با کیفیت ترین سیستم صوتی های موجود قرار گرفته که سابقه ای درخشان از خود به جای گذاشته است.
برند دنون بیش از ۱۱۰ سال است که با بهترین کیفیت سیستم صوتی خانگی را عرضه میکند و همیشه بر این سعی بوده تا در طی همه‌ی اینسال ها تجربه‌ی جدیدی به گوش مخاطبانش برساند. برند دنون برای اولین بار در سال ۱۹۱۰ میلادی توسط کارآفرین آمریکایی فردریک ویتنیهورن به همراه شرکای ژاپنی اش تاسیس شد. نام دنون از تلفیق دو اسم Denki و Onkyo، شرکای تاثیرگذار شرکت اولیه‌‌ی ژاپنی دنون، آمده است.
برند دِویاله یک کمپانی فرانسوی است که در سال ۲۰۰۷ توسط سه کارآفرین تاسیس شد و دارای دو بخش اصلی تولید اسپیکر (یا همان فانتوم ها) و بخش دیگر آمپلی فایر است. اسپیکر فانتوم دویاله سطح جدیدی را در سیستم های صوتی ایجاد کرد که با قابلیت اتصال آسان و صدایی متراکم تر از همیشه، خود را از باقی بلندگوهای حرفه ای متمایز میکند.
کمپانی مکینتاش از همان ابتدای تاسیس اش در سال ۱۹۴۹ با ایجاد صدایی غیرقابل وصف در سیستم صوتی های خانگی معرفی شد به طوریکه تجربه ای فوق العاده برای موزیک و فیلم دیدن عرضه میکند، محصولاتی همانند آمپلی فایر MC275 مکینتاش مناسب برای بلندگوهای استریوی دو کاناله و تئاتر خانگی چند کاناله به تراکم صدا کمک میکند تا موسیقی را زندگی کنند.
محصولات دی جی پایونییر در تولید لوازم و تجهیزات دی جی پیشگام است و کامل ترین دامنه‌ی محصولات را دارا میباشد تا نیازهای برپاکردن دستگاه دی جی را فراهم کند. پایونییر محصولاتی مانند میکسر، پلیر دی جی هایی با چند مدیا و تنظیم کننده های دیجیتال و گرام‌های آنالوگ رابه صورت نوآورانه با ساختار با کیفیت تولید کرده است. اساس کار پایونییر بر ۳ عامل نوآوری، خلاقیت و لذت بردن است.
کمپانی برند پراجکت تولید کننده تجهیزات صوتی است که در سال ۱۹۹۱ در اتریش تاسیس شد. همه محصولات صوتی پراجکت همانند گرام DC پراجکت در اتریش ساخته و در بخش هایی از اروپا مانند آلمان، اسلواکی و جمهوری چک به تولید نهایی میرسد.